05:10 Kochi
Win Each Way, 9 Runners
J: Hideya Sahara
T: S Beppu
J: H Yoshihara
T: Shinji Kudo
J: Seiya Tatara
T: Shinji Kudo
J: Kensuke Hayashi
T: Mamoru Tanaka
J: Yudai Tsukamoto
T: Yoichi Miyaji
J: Yuta Goma
T: Joji Tanaka
J: Naomi Hama
T: Tetsuya Nagase
J: Masayoshi Yamasaki
T: Shinichi Tanaka
J: Eita Inoue
T: Yoichi Miyaji
05:18 Mildura
R7 2190m Pace M, 8 Runners
J: Ryan Backhouse
T: Naomi Kerr
J: Michelle Phillips
T: Naomi Kerr
J: Jack Laugher
T: J A Douglas
J: E J Tormey
T: J A Douglas
J: Ryan Sanderson
T: S J Hardy
J: W J Hill
T: Naomi Kerr
J: L Watson
T: L Watson
J: N A Mccallum
T: Naomi Kerr
05:20 Ohi
Win Each Way
05:25 Narrogin
R3 1823m Pace M, 10 Runners
J: S J Suvaljko
T: M G Scott
J: T C Wheeler
T: P L Anderson
J: K J Harper
T: J Ellis
J: T J Stone
T: T J Stone
J: Emily Suvaljko
T: C R Draper
J: C D Voak
T: D C Chandler
J: A G Cortopassi
T: D J Goulden
J: N A Turvey
T: J R Fagg
J: C B Playle
T: Chris Playle
J: D J Harper
T: R L Donnell
05:32 Port Pirie
R5 1609m Pace M, 9 Runners
J: Bernadette Page
T: Aaron Bain
J: L P Ryan
T: T J Ryan
J: D T Afford
T: D T Afford
J: S K Pascoe
T: Daniel Tucker
J: N A Brown
T: Daniel Tucker
J: D W Girardi
T: B J Hunt
J: S A Loone
T: Shane Loone
J: Tony Pullicino
T: M S B Borg
J: G J Pullicino
T: M S B Borg
05:40 Kochi
Win Each Way, 11 Runners
J: Seishiro Osawa
T: S Beppu
J: Takuya Okamura
T: Masamitsu Sakai
J: Shoji Nishimori
T: Tomoharu Ebesumoto
J: Yuta Goma
T: Mai Miyagawa
J: Ryotaro Oka
T: Tatsuya Nakanishi
J: Abe Mototsugu
T: Teruyuki Kunisawa
J: Kensuke Hayashi
T: Mamoru Tanaka
J: Naoki Kimura
T: Yuma Kawano
J: H Yoshihara
T: Yuji Uchikoshi
J: Shinji Hatanaka
T: Tadayoshi Hosokawa
J: Taichi Nagamori
T: Masamitsu Sakai
05:42 Wagga
R6 1740m Pace M, 9 Runners
J: M J Day
T: M J Day
J: D R Perrot
T: Kevin Johnstone
J: R J Coelli
T: P L Dennis
J: B C Smith
T: B J Smith
J: R A Walker
T: R A Walker
J: Amanda Dean
T: Amanda Dean
J: Jared Kahlefeldt
T: P S Kahlefeldt
J: R V Lemon
T: R V Lemon
J: Shane Edyvean
T: Ian Edyvean
05:52 Mildura
R8 1790m Pace M, 9 Runners
J: E J Tormey
T: S R Garraway
J: Jack Laugher
T: J A Douglas
J: A M Ashwood
T: Alex Ashwood
J: N A Mccallum
T: Lachlan Prothero
J: Ryan Sanderson
T: A P Vozlic
J: S A Smith
T: S A Smith
J: Michelle Phillips
T: A R Macdonald
J: Mark Riseley
T: M M Riseley
J: W J Hill
T: S M Osborn
05:55 Ohi
Win Each Way
05:59 Narrogin
R4 2242m Pace M, 10 Runners
J: A F De Campo
T: J A Hayman
J: G E Hall Jnr
T: M D Young
J: S A Mcdonald
T: T J Stone
J: C D Voak
T: C D Voak
J: C A Suvaljko
T: C D Voak
J: S J Suvaljko
T: L Inwood
J: K J Harper
T: M White
J: Toby Lynn
T: B A Lynn
J: T C Wheeler
T: D C Chandler
J: C B Playle
T: T G Dymock
06:05 Vaal
R1 1700m Mdn, 10 Runners
J: Tshepiso Matsoele
T: M. N. Houdalakis, South Africa
J: Siyakholwa Myendeki
T: F. Bronkhorst, South Africa
J: Goodman Fundile Dadamasi
T: J. A. Soma, South Africa
J: Tom Lukhele
T: H. van der Westhuizen, South Africa
J: Chamu Mabaya
T: D. N. Stenger, South Africa
J: Siyabonga Mkhumbuzi
T: J. A. Visser, South Africa
J: Thomas Ncume
T: D. N. Stenger, South Africa
J: Anathi Feni
T: M. F. de Kock, South Africa
J: Vusunzi Sithetho
T: M/A Azzie, South Africa
J: Phelisile Mongqawa
T: A. P. Peter, South Africa
06:06 Port Pirie
R6 2050m Pace M, 6 Runners
J: D T Afford
T: D T Afford
J: D W Girardi
T: D Girardi
J: D J D Smith
T: M Clinton
J: G J Pullicino
T: M S B Borg
T: M S B Borg
J: Tony Pullicino
T: M S B Borg
06:15 Kochi
Win Each Way
06:16 Wagga
R7 2270m Pace M, 8 Runners
J: R J Coelli
T: Jackson Painting
J: S T Hewitt
T: D M Hewitt
J: B A Harpley
T: B A Harpley
J: M J Day
T: M J Day
J: R V Lemon
T: M H Souden
J: R N Turner
T: Jason Turner
J: M B Towers
T: M B Towers
J: J W Vautin
T: J W Vautin
06:26 Mildura
R9 1790m Pace M, 9 Runners
J: Michelle Phillips
T: Reece Moore
J: E J Tormey
T: J B Tormey
J: Mark Riseley
T: Raharna Mcdonald
J: L Watson
T: Reece Moore
J: K Lobb
T: J K Neilson, K Wilson
J: Jack Laugher
T: Reece Moore
J: M L Gadsden
T: J L Gadsden
J: Liam Older
T: S R Garraway
J: W J Hill
T: F C Mercieca
06:30 Ohi
Win Each Way
06:33 Narrogin
R5 2242m Pace M, 10 Runners
J: C D Voak
T: R J Huston
J: D Egerton-Green
T: D Egerton-Green
J: S J Suvaljko
T: C S Hynam
J: H R Charles
T: G O Schofield
J: S G Simms
T: S G Simms
J: Liam Elliott
T: J R Fagg
J: K J Harper
T: M White
J: C B Playle
T: Caris Hamilton-Smith
J: M C Miller
T: D R Miller
J: Aaron Suvaljko
T: S L Suvaljko
06:40 Port Pirie
R7 2050m Pace M, 6 Runners
J: R M Hryhorec
T: R M Hryhorec
J: Bernadette Page
T: Aaron Bain
J: K Rogers
T: Leah Holman
J: S K Pascoe
T: Aaron Bain
J: M A Smith
T: Leah Holman
J: L P Ryan
T: T R Linke
06:40 Vaal
R2 1400m Mdn, 7 Runners
J: Kobeli Lihaba
T: W. Marwing, South Africa
J: Trent Mayhew
T: R. R. Magner, South Africa
J: Muzi Yeni
T: M/A Azzie, South Africa
J: Rachel Venniker
T: P. F. Matchett, South Africa
J: Gavin Lerena
T: S. G. Tarry, South Africa
J: Serino Moodley
T: S. J. Gray, South Africa
J: Marco V'rensburg
T: C. Spies, South Africa
06:45 Kochi
Win Each Way, 11 Runners
J: Katsunori Ureshi
T: Joji Tanaka
J: Taichi Nagamori
T: Yoichi Miyaji
J: Masayoshi Yamasaki
T: Tadayoshi Hosokawa
J: Seiya Tatara
T: Shinji Kudo
J: Ryotaro Oka
T: Toshihiro Nishigawa
J: Naoki Kimura
T: Tetsuya Nagase
J: Yudai Tsukamoto
T: Daisaku Mekusa
J: Eita Inoue
T: Yuma Kawano
J: Shuji Akaoka
T: Mamoru Tanaka
J: H Yoshihara
T: Shinji Kudo
J: Yuta Goma
T: Hirokazu Miyagawa
06:50 Wagga
R8 2270m Pace M, 10 Runners
J: B T Jones
T: E J Bartley
J: Harry O'neill
T: J A Doherty
J: Peter Mcrae
T: T J Doherty
J: R A Strong
T: J L Stockton
J: Ellen Jones
T: E J Bartley
J: Taylah Osmond
T: C D Parker
J: Mikayla Towers
T: L M Staunton
J: Matthew Harrington
T: P S Bryce
J: R J Coelli
T: P L Dennis
J: T J Rutland
T: Ben Casey
06:51 Meslay Du Maine.
Win Each Way
07:01 Mildura
R10 1790m Pace M, 9 Runners
J: A M Ashwood
T: Alex Ashwood
J: Michelle Phillips
T: A P Vozlic
J: Ryan Sanderson
T: A P Vozlic
J: Jack Laugher
T: A R Macdonald
J: Luke Dunne
T: J Costa
J: W J Hill
T: A W Coad
J: E J Tormey
T: J B Tormey
J: Charli Masotti
T: K M Attard
J: C L Johnson
T: F P Posgate
07:09 Narrogin
R6 2242m Pace M, 10 Runners
J: D Egerton-Green
T: D Egerton-Green
J: D J Harper
T: D J Harper
J: G E Hall Jnr
T: W J Whyte
J: T J Stone
T: Adrian Shanks
J: A G Cortopassi
T: D J Goulden
J: T C Wheeler
T: Adrian Shanks
J: Emily Suvaljko
T: R O Bell
J: A F De Campo
T: T B N Reed
J: S J Suvaljko
T: T C Reay
J: K J Harper
T: T G Dymock
Was | Now | |||
---|---|---|---|---|
Harry Cobden (exeter) & Sean Bowen (wetherby) Both To Ride A Winner Today |
2.25
|
2.63 | ||
Brian Hughes To Ride 2 Or More Winners At Wetherby Today |
3.0
|
3.75 | ||
Sean Bowen To Ride 2 Or More Winners At Wetherby Today (rode 2 Winners Yesterday) |
3.5
|
4.33 | ||
Harry Cobden To Ride 2 Or More Winners At Exeter Today (rode 2 Winners Yesterday) |
8.5
|
11.0 |
Was | Now | |||
---|---|---|---|---|
Arcturian (18:30), Mammy (19:00) & Bernie The Bear (19:30) All To Finish In The Top 3 At Wolverhampton |
3.5
|
4.0 | ||
Feivel (15:30 Exeter), Collectors Item (15:45 Wetherby) & Fainche (16:15 Wetherby) All To Finish In The Top 3 |
4.0
|
4.5 | ||
Lady Of Spain (17:30) & Lough Leane (20:00) Both To Win By 1 Length Or More |
4.75
|
5.5 | ||
Act Of Authority (14:15), Raffles Wonder (14:45) & Carrigeen Castle (15:15) All To Win At Wetherby |
6.0
|
6.5 | ||
Tiny Tetley (14:30 Exeter) & Raffles Wonder (14:45 Wetherby) Both To Win By 3 Lengths Or More |
6.0
|
7.0 | ||
Lady Of Spain (17:30), Aces Wild (18:00) & Lough Leane (20:00) All To Win At Wolverhampton |
8.5
|
9.0 | ||
Tiny Tetley (14:30) & Raffle Ticket (15:00) Both To Wn By 2 Lengths Or More At Exeter |
8.5
|
10.0 |
Horse | SP | |
---|---|---|
1st | If You Want It | 4 |
2nd | Midnight Frost | 15 |
3rd | Lady Lana | 3 |
Horse | SP | |
---|---|---|
1st | Lettherainsettleit | 3.6 |
2nd | Falsely Accused | 7.4 |
3rd | Race Home | 7.5 |
Join more than 3 million Betfair customers and become part of The World's Biggest Betting Community.
Opening an account is quick and easy to do.
Join Now